Poszukiwani elektrycy i elektromechanicy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych wewnętrznych i zewnętrznych
  • Wykonywanie instalacji elektrycznych automatyki przemysłowej
  • Montaż i podłączanie rozdzielnic i szaf sterowniczych
  • Montaż i podłączanie urządzeń i aparatury pomiarowej
  • Budowa tras kablowych i układanie okablowania
  • Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych i automatyki przemysłowej
  • Wykonywanie instalacji oświetleniowych

OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe kierunkowe
  • Mile widziane doświadczenie w zawodzie
  • Uprawnienia elektryczne SEP
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Dokładność i skrupulatność
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w delegacji na terenie Polski

OFERUJEMY:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku, w gronie specjalistów
  • Szerokie spektrum możliwości rozwoju poprzez nabywanie praktycznego doświadczenia obiektowego
  • Udział w interesujących projektach
  • Przyjazna kultura pracy
  • Atrakcyjne formy wynagradzania proporcjonalne do posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Skontaktuj się z nami

biuro@abntechnics.com